Systemix.net.pl

Strona główna » Napędy do bram

Napędy do bram – promocja 25%Came ATE 24V

Nasza oferta systemów zabezpieczających obejmuje montaż napędów do bram w Opolu oraz okolicznych miejscowościach. Automatyczne systemy otwierania i zamykania bram są bardzo popularne przede wszystkim ze względu na komfort użytkowania. Klienci doceniają to rozwiązanie zwłaszcza w czasie pogody, która nie zachęca do wyjścia z domu czy samochodu.

Aby napęd spełniał swoje funkcje, trzeba go jednak dopasować do sposobu otwierania bramy oraz wybrać urządzenie od sprawdzonego producenta. W naszej ofercie znajdują się napędy do bram renomowanych włoskich marekBENINCA, CAME oraz NICE. Montujemy i serwisujemy napędy do bram:

  • garażowych,
  • wjazdowych: przesuwnych (napędy hydrauliczne i elektromechaniczne) oraz skrzydłowych.

Właściwy wybór napędu to kwestia kluczowa, determinująca w dużej mierze jego sprawne działanie. Do każdego typu bram przeznaczone są bowiem inne elementy. Doradzając naszym klientom w wyborze odpowiedniego systemu napędowego w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na sposób otwierania bramy, jej wagę oraz szerokość całego wjazdu. Następnie – w zależności od danego typu bramy oraz dalszych informacji – pomagamy w dopasowaniu optymalnego systemu napędu. W przypadku bram skrzydłowych należy wziąć także pod uwagę kwestię potencjalnej siły wiatru, występującej na danym obszarze. Natomiast przy wyborze napędu do bramy przesuwnej ważne jest jej przeznaczenie oraz częstotliwość użytkowania. Brama przemysłowa pracuje bowiem bardziej intensywnie niż przydomowa i wymaga napędu o znacznie większej mocy.

Automatyka do bram – Opole

Zarówno urządzenia do automatyki bram w Opolu, jak i systemy zabezpieczające innego typu wybieramy do naszej oferty kierując się przede wszystkim ich wysoką jakością oraz niezawodnością. Dostarczamy naszym klientom produkty od godnych zaufania marek oraz zapewniamy ich fachowy montaż, aby służyły im przez wiele lat. Urządzenia od sprawdzonego producenta przechodzą odpowiednie testy i kontrole jakości. W razie potrzeby możesz sprawnie nabyć określone części zamienne. Taka inwestycja to strzał w dziesiątkę! Oferujemy zarówno pełne systemy automatyki bramowej, jak i akcesoria dodatkowe, m.in. fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, piloty (nadajniki). Warto dodać, że wykonujemy również montaż wideodomofonów w Opolu, które mogą także służyć do sterowania bramami z napędem elektrycznym.

Napędy do bram przesuwnych marki BENINCA otwierają bramy o ciężarze między 300 a 4500 kg. Znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, na osiedlach mieszkaniowych, jak i w przypadku zabezpieczania terenów przemysłowych. Oferujemy również duży wybór automatyki do bram skrzydłowych tej firmy – napędy o różnych parametrach, ciężarze oraz intensywności pracy. Napędy do bram tego producenta wyposażone są m.in. w tzw. enkodery, które blokują dalsze działanie bramy w przypadku wykrycia przeszkody.

W zakresie automatyki do bram w Opolu naszym klientom polecamy również urządzenia firmy CAME – międzynarodowego lidera branży. Oferuje on systemy do bram o ciężarze między 400 a 2000 kg, przystosowane do pracy w zróżnicowanych temperaturach. Kolejna włoska marka – NICE – produkuje napędy do bram, których ciężar wynosi między 400 a 3500 kg. Oferuje ponadto zestawy Hi-Speed, dzięki którym prędkość otwierania bramy jest szybsza nawet o 40-60%. Ma to szczególne znaczenie w przypadku bram, które znajdują się przy ruchliwych ulicach.

Napędy do bram – wysokiej jakości sprzęt i fachowy montaż

Dzięki oferowanym przez nas systemom w pełni zautomatyzujesz działanie bramy wjazdowej oraz garażowej. Co więcej, zyskasz pewność wyboru niezawodnego sprzętu oraz zwiększysz poczucie bezpieczeństwa. Naszym klientom zapewniamy fachowe zaprogramowanie i regulację napędu. Świadczone przez naszą firmę usługi z zakresu automatyki do bram w Opolu dotyczą zarówno całkiem nowych, jak i już działających bram – niezależnie od ich rodzaju, ciężaru oraz warunków montażowych. W przypadku bram, które klienci dopiero chcą wyposażyć w napęd – zalecamy sprawdzenie ich stanu technicznego.

W naszej ofercie znajduje się również montaż szlabanów parkingowych w Opolu i okolicach. Montujemy szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne firm NICE, FAAC, BENINCA.  Dojazd do klienta oraz pomoc w doborze odpowiedniej automatyki do Twojej bramy oferujemy BEZPŁATNIE! Działamy na terenie całego województwa opolskiego i dolnośląskiego – najczęściej wykonujemy montaż napędów do bram w Opolu i okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomagamy w wyborze systemu napędu najbardziej korzystnego dla klienta. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy.

Posiadamy certyfikat wymagany przy instalacji i programowaniu systemów automatyki do bram oraz szlabanów.

B/CT/100920/01

Zadzwoń – a my przyjedziemy i pomożemy dopasować odpowiedni napęd do Twojej bramy.

Na wszystkie oferowane produkty udzielamy pisemnej, 24-miesięcznej gwarancji.

Nasze przykładowe realizacje:

Automatyka do bram, napędy do bram, szlabany, Opole, Opolskie.